ریزش چاههای فاضلاب کهنه و قدیمی

ریزش چاههای فاضلاب کهنه و قدیمی

چاه فاضلاب پس از مدتی استفاده از بین می رود و دیواره های آن دچار ریزش می شود. این امر با گذشت سالیان زیاد باعث تخریب کامل دیواره چاه شده و حفره ای بزرگ در زیر ساختمان ایجاد می کند که این حفره هر لحظه امکان ریزش دارد. وجود چنین حفره ای خطری دائمی را برای ساکنین ساختمان به وجود می آورد. برای جلوگیری از این مشکل باید قبل از پر شدن چاه آن را تخلیه کرد و با گذشت سالیان زیاد آن را تعمیر و ترمیم کرد. این کاری است که شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام می دهند. کار اصلی شرکتهای تخلیه چاه و لوله بازکنی رسیدگی به وضعیت چاههای فاضلاب ساختمان است. به این معنی که اگر چاه فاضلاب پر شود آن را تخلیه می کنند و اگر چاه نیاز به ترمیم و تعمیر داشته باشد این کار را انجام می دهند. پس باید از شرکتهای تخلیه چاه برای بهبود وضعیت چاه استفاده کرد. 

 

شرکت مجریان امین

شرکت مجریان امین از جمله شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران است که با استفاده از دستگاههای مخصوص تخلیه چاه از جمله تانکرهای مکنده تخلیه چاه، پمپ ساکشن تخلیه چاه و همچنین با به کارگیری نیروهای ماهر و متخصص تخلیه چاه کار را به خوبی به انجام می رساند. ما از ماهرترین نیروهای تخلیه چاه تهران استفاده می کنیم و بر همین اساس بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهیم. ما تمام تلاش خود را برای انجام کار به بهترین شکل به کار می گیرم و به دنبال جلب رضایت مشتری هستیم.

 

تخلیه چاه تهران 

تهران با دارا بودن چاههای فاضلاب فراوان نیازمند شرکتهای تخلیه چاه فراوانی نیز می باشد. شرکت مجریان امین یکی از شرکتهای تخلیه چاه تهران است که با تمام توان و به صورت شبانه روزی چاه های فاضلاب را تخلیه می کند. ما در هر زمان از شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستیم. تخلیه چاه تهران، تخلیه چاه جنوب تهران، تخلیه چاه شرق و غرب تهران، تخلیه چاه سعادت آباد، تخلیه چاه صادقیه، تخلیه چاه جاده مخصوص از جمله مراکز تخلیه چاه در تهران می باشد.

 

ترمیم و تعمیر چاه های کهنه و ریزشی

شرکت مجریان با آگاهی از وضعیت چاههای کهنه و قدیمی توانایی تعمیر و ترمیم این نوع چاه ها را دارد. نیروهای متخصص شرکت با بررسی وضعیت چاه در صورت لزوم اقدام به ترمیم آن می کنند. هر گونه چاه کهنه و ریزشی را به ما بسپارید تا آن را ترمیم کنیم. با ترمیم چاه آن را به چاه نو تبدیل کنید. ما توانایی ترمیم هرگونه چاه قدیمی را داریم. ترمیم چاه، تعمیر چاه کهنه، نوسازی چاه ریزشی، حفر چاه، تخلیه چاه، جلوگیری از ریزش چاه، پاکسازی و نو سازی چاه، لایروبی چاه و کف تراشی آن، تراش چاه کهنه، پاکسازی منهول و سپتیک از جمله توانایی های ماست. 

 

برخی از خدمات شرکت

لوله بازکنی فوری با نیروی مجرب و فنر لوله بازکن فولادی، تخلیه چاه مکانیزه و تضمینی با تانکر مکنده ده هزار لیتری، تشخیص محل چاه فاضلاب با دستگاه مخصوص، باز و بست درب چاه با کمترین خرابی، تخلیه سپتیک، تخلیه منهول، تخلیه لجن گیر، کول گذاری میله چاه، طوقه چینی دور چاه، جلوگیری از ریزش چاه، حفر چاه فاضلاب با تخمین حجم مورد نیاز، رفع نم و رطوبت ساختمان، پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت آب، بازکردن انواع لوله فاضلاب با دستگاه تراکم هوا، لوله کشی فاضلاب و تاسیسات ساختمان، از بین بردن سوسک فاضلاب به صورت تضمینی، رفع بوی بد فاضلاب و از بین بردن بوی توالت، پیاده سازی و نصب منهول فاضلاب از جمله خدمات ما می باشد.