تخلیه چاه فاضلاب رستورانها

تخلیه چاه فاضلاب رستورانها

چاه فاضلاب رستورانها حاوی مقدار زیادی روغن و باقی مانده غذا می باشد که تخلیه آنها کار آسانی نمی باشد. تخلیه چاه رستوران باید با استفاده از تانکرهای مکنده قدرتمند صورت گیرد تا باقی مانده غذا ها در ته چاه باقی نمانند و توسط تانکر مکنده به داخل تانکر مکش شوند. معمولا فاضلاب درون چاه رستورانها متشکل از باقی مانده غذاها و روغن است که تخلیه این نوع فاضلاب با تخلیه چاه فاضلاب خانگی تفاوت دارد. چاه فاضلاب خانگی تنها حاوی فاضلاب و فضولات است اما چاه فاضلاب رستوران دارای روغن های غلیظ و باقی مانده غذا است که این روغن باید توسط مکنده مخصوص تخلیه شود.

 

چاه فاضلاب رستوران

رستورانهای قدیمی دارای چاه فاضلاب هستند و از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب رستورانی استفاده می کنند. فاضلاب رستورانی دارای مقادیر زیادی روغن و مواد غذایی است که این مواد باید به درستی تخلیه شوند و در مکانی مناسب رهاسازی شوند. رستورانهای امروزی و یا رستورانهایی که به شبکه فاضلاب دسترسی دارند از شبکه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده می کنند. در این صورت دیگر نیازی به تخلیه چاه رستوران نیست و فاضلاب رستوران مستقیما به شبکه فاضلاب منتقل می شود. تنها نکته ای که در استفاده از شبکه فاضلاب برای رستورانها وجود دارد لزوم استفاده از چربی گیر قبل از ورود فاضلاب به شبکه فاضلاب است. لزوم استفاده از چربی گیر به این دلیل است که ورود حجم زیادی از روغن و چربی به شبکه فاضلاب باعث ایجاد اختلال در عملیات تصفیه فاضلاب می شود. به همین دلیل باید قبل از ورود فاضلاب رستوران به شبکه فاضلاب از چربی گیر استفاده شود. چربی گیر وسیله ای است که چربی و روغن درون فاضلاب را میگیرد و می توان آنرا به صورت جامد تخلیه کرد.

 

تخلیه چاه فاضلاب

چاه فاضلاب پس از مدتی استفاده پر می شود و باید فاضلاب آن را تخلیه کرد. تخلیه چاه فاضلاب با استفاده از دستگاههای مخصوص تخلیه چاه صورت می گیرد. استفاده از تانکر ساکشن و مکنده مخصوص فاضلاب برای تخلیه چاه فاضلاب به شدت توصیه می شود. استفاده از تانکرهای مکنده مخصوص کار تخلیه چاه را آسان کرده و روند اجرای آن را سریع تر می کند. تخلیه چاه فاضلاب با استفاده از تانکر مخصوص مکنده، تخلیه سریع چاه در کمترین زمان، تخلیه چاه با تانکر حمل فاضلاب، تخلیه چاه با تانکر ده هزار لیتری، تخلیه فاضلاب درون چاه با استفاده از پمپ مکنده مخصوص، استفاده از پمپ ساکشن جهت تخلیه چاه، به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب جهت تخلیه چاه، تخلیه چاه ارزان با قیمتی مناسب.

 

تخلیه چاه رستوران

اگر رستوران قدیمی باشد و یا به شبکه فاضلاب دسترسی نداشته باشد از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده می کند. تخلیه چاه رستوران با تخلیه چاه خانگی و تخلیه چاه عادی تفاوت دارد. چاه فاضلاب معمولی حاوی فاضلاب و فضولات است اما چاه فاضلاب رستوران دارای روغن و چربی فراوان است که نوع تخلیه آن کمی تفاوت دارد. چاه فاضلاب رستوران را باید با استفاده از پمپهای مکنده قدرتمند تخلیه کرد تا روغن درون آن و باقی مانده مواد غذایی نیز از داخل چاه تخلیه شوند. تخلیه چاه رستوران با تانکر مخصوص، نصب سپتیک و منهول فاضلاب، نصب و پاکسازی چربی گیر فاضلاب در رستوران، تخلیه چاه رستورانهای بزرگ، نصب و تعویض چربی گیر، پاکسازی و لایروبی چاه فاضلاب رستوران.