کاربرد پمپ لجن کش در تخلیه چاه فاضلاب

کاربرد پمپ لجن کش در تخلیه چاه فاضلاب

چاه فاضلاب حاوی مقدار زیادی فضولات است که باید توسط دستگاه مخصوصی تخلیه شود. پمپ لجن کش وسیله مناسبی برای تخلیه چاه فاضلاب درون چاه است. پمپ لجن کش مخصوص تخلیه چاه به راحتی لجن و فضولات درون چاه را مکش می کند و از چاه خارج می سازد. با استفاده از پمپهای لجن کش تخلیه چاه دیگر نیازی به استفاده از تانکرهای مکنده و پمپ ساکشن نمی باشد. پمپ لجن کش به تنهایی می تواند تمام لجن و فضولات درون چاه را تخلیه کند. معمولا شرکتهای تخلیه چاه از پمپ لجن کش برای تخلیه چاههای استفاده می کنند. چاه های فاضلاب خانگی و تخلیه چاه خانگی به راحتی توسط پمپ لجن کش قابل انجام است. برای تخلیه چاههای بزرگ و حجیم باید از تانکر مکنده تخلیه چاه استفاده کرد. 

 

پمپ لجن کش

پمپ لجن کش یکی از پمپهای مخصوص تخلیه چاه است که از آن برای تخلیه فاضلاب غلیظ، لجن فاضلاب و فضولات درون چاه استفاده می شود. استفاده از پمپ لجن کش در تخلیه چاه می تواند عملیات تخلیه چاه را سرعت بخشد و نتیجه بهتری را در بر داشته باشد. امروزه استفاده از این نوع پمپ توسط شرکتهای تخلیه چاه رایج شده و از آن برای تخلیه چاههای کوچک و خانگی استفاده می شود. روش کار پمپ لجن کش به این صورت است که باید دهانه مکنده را درون فاضلاب قرار داد تا لجن و فضولات چاه را مکش کرده و به بیرون از چاه هدایت می کند. پمپ لجن کش توانایی مکش و تخلیه لجن فاضلاب و فضولات درون چاه را دارد و آنها را با قدرت تخلیه می کند. پمپ لجن کش یکی از ابزارهای مخصوص تخلیه چاه می باشد که اکثر شرکتهای تخلیه چاه از آن استفاده می کنند و از آن راضی هستند. تخلیه چاه با پمپ لجن کش در کمترین زمان، تخلیه چاه فوری توسط نیروهای متخصص با پمپ لجن کش و پمپ ساکشن، تخلیه چاه با تانکر مخصوص مکنده در کمترین زمان، استفاده از پمپ کف کش مخصوص جهت تخلیه چاه، تخلیه چاه خانگی و چاههای فاضلاب مجتمع ها، تخلیه چاه مکانیزه با استفاده از انواع پمپهای تخلیه چاه، استفاده از تانکر مخصوص تخلیه چاه، به کارگیری نیروهای مجرب تخلیه چاه، تجهیزات مخصوص تخلیه چاه نظیر پمپ مکنده و پمپ ساکشن، پمپ کف کش و پمپ لجن کش، تانکر مکنده مخصوص، تخلیه چاه شبانه روزی حتی در نیمه شب، تخلیه چاههای فاضلاب بزرگ و عمیق، تخلیه چاه تهران به همراه تمام مناطق آن با قیمت مناسب، تخلیه چاههای خانگی با کمتری خرابی، تخلیه فاضلاب چاه بدون خرابی و با دستگاه مخصوص، تخلیه فاضلاب توسط نیروی متخصص، تخلیه چاه حرفه ای توسط نیروی زبده با رعایت نکات ایمنی.

 

استفاده از پمپ لجن کش در تخلیه چاه

پمپ لجن کش وسیله ی مناسبی برای تخلیه چاه های فاضلاب خانگی می باشد که با سرعت تمام و به راحتی فضولات و لجن درون چاه را تخلیه می کند. استفاده از پمپ لجن کش توسط شرکتهای تخلیه چاه به شدت رواج دارد به طوری که یکی از ابزارهای مهم آنها پمپ لجن کش است. پمپ لجن کش توانایی تخلیه لجن، فضولات و فاضلاب غلیظ را دارد که این ویژگی باعث تمایل شرکتهای تخلیه چاه برای استفاده از آن می شود. استفاده از پمپ لجن کش بسیار آسان است و به راحتی می توان با آن لجن و فاضلاب را تخلیه کرد. چاهای خانگی و چاههای کوچک فاضلاب مناسب ترین چاه برای تخلیه شدن توسط پمپ کف کش می باشد. چاههای کوچک و خانگی را می توان به آسانی و با کمترین خرابی توسط پمپ لجن کش تخلیه کرد بدون این که نیازی به حضور تانکرهای مکنده فاضلاب وجود داشته باشد. شرکتهای تخلیه چاه برای تخلیه چاههای خانگی و کوچک در کوچه ها از پمپهای لجن کش استفاده می کنند که هم آسان تر است و هم مزاحمت آن برای همسایه ها و ساکنین کمتر می باشد. چاههای بزرگ و چاه مجتمع ها را باید با تانکر مکنده مخصوص تخلیه کرد. این نوع چاهها به علت دارا بودن حجم زیادی از فاضلاب و لجن زمان زیادی را برای تخلیه توسط پمپ کف کش نیاز دارند در حالی که تانکر مکنده در کمترین زمان تمام فاضلاب را با سرعت مکش می کند.