خدمات فنی چاه و فاضلاب

خدمات فنی چاه و فاضلاب

چاه و فاضلاب بخشهایی از ساختمان هستند که به صورت روزانه و مداوم از آنها استفاده می شود و به صورت مداوم نیز نیاز به بررسی و تعمیر دارند. تعمیرات مربوط به چاه و فاضلاب جزء خدمات فنی و مهندسی به شمار می رود که توسط شرکتهای فنی و شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام می شود. این شرکتها که کارشان نصب و تعمیرات تجهیزات فاضلاب و چاههای فاضلاب می باشد خدمات فنی مربوط به چاه و یا تجهیزات فاضلاب را نیز انجام می دهند. کار تاسیساتی و فنی فاضلاب و چاه های آن بسیار دشوار است و فقط شرکتهای معتبر و افراد با تجربه می توانند آنرا به دستی انجام دهند. شرکتهای خدمات فنی و خدمات تاسیساتی فاضلاب تمام کارهای تاسیساتی و فنی مربوط به فاضلاب و چاه فاضلاب را انجام می دهند.

 

خدمات متنوع فنی و تاسیساتی فاضلاب

خدمات متنوع و فراوانی در امور فنی و تاسیساتی فاضلاب و ساختمان وجود دارد که برخی از آنها عبارتنداز: نصب و تعمیر لوله کشی فاضلاب ساختمان، اتصال به شبکه فاضلاب شهری، حفر چاه فاضلاب نو و ترمیم چاه فاضلاب کهنه، تعمیر و نوسازی چاه قدیمی و ریزشی، بررسی وضعیت چاه فاضلاب و تخلیه آن در صورت لزوم، تخلیه چاه فاضلاب با دستگاه مخصوص و تانکر مکنده، لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله های مختلف فاضلاب، پاکسازی منهول، چربی گیر، سپتیک تانک و تجهیزات فاضلاب، نصب و راه اندازی سپتیک تانک و چاه سپتیک، تخلیه و پاکسازی چاه سپتیک و سپتیک تانک، لوله کشی فاضلاب توالت، حمام و آشپزخانه، نصب توالت فرنگی و اتصالات آن، تعمیر توالت فرنگی و تبدیل آن به توالت ایرانی، تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، تخلیه چاه با تانکر مخصوص حمل فاضلاب، رفع نم و رطوبت چاه و دیوارهای ساختمان، از بین بردن رطوبت اطراف چاه فاضلاب، پیدا کردن محل نم و نشت آب در ساختمان با دستگاه مخصوص، پیدا کردن درب چاه با دستگاه و باز کردن درب آن با کمترین خرابی.

 

تاسیسات فنی فاضلاب ساختمان

امور فنی و تاسیساتی فاضلاب در ساختمان از جمله مهمترین بخشهای تاسیسات ساختمان به شمار می رود که نیاز به توجه و تعمیرات خاص خود را دارد. کارهای تاسیساتی فاضلاب را باید به شرکتهای فنی فاضلاب سپرد تا کار به درستی انجام شود. تخلیه چاه از جمله کارهای تاسیساتی و فنی ساختمان به شمار می رود که انجام آن بر عهده شرکتهای تخلیه چاه می باشد. این شرکتها با استفاده از دستگاههای مخصوص تخلیه چاه مانند تانکر مکنده، پمپ ساکشن، پمپ لجن کش فاضلاب درون چاه را تخلیه می کنند و پس از تخلیه چاه و در صورت لزوم اقدام به لایروبی و پاکسازی چاه می کنند. با انجام این کار چاه مانند روز اول نو خواهد شد و کارایی خود را به دست خواهد آورد. دیگر کارهای فنی فاضلاب را نیز باید به این نوع شرکتهای فنی سپرد تا کار را به خوبی انجام دهند و نتیجه خوبی به دست بیاورند. شرکتهای تخلیه چاه کار خود را تضمینی انجام می دهند. کارهای تاسیساتی فاضلاب نیز باید مانند تخلیه چاه تضمینی انجام شود تا مشتری از نتیجه کار مطمئن باشد.

 

تخلیه چاه و ارتباط آن با خدمات فنی

تخلیه چاه به عنوان مهمترین خدمت در مجموعه خدمات فنی و تاسیساتی فاضلاب توسط شرکتهای تخلیه چاه فراوانی که در تهران وجود دارد انجام می شود. این شرکتها جدا از حرفه ای و غیر حرفه ای بودنشان این کار را به انجام می رسانند. برخی از این شرکتهای تخلیه چاه مجاز و برخی دیگر نیز غیرمجاز می باشند که باید هنگام درخواست از شرکتهای تخلیه چاه به این نکته دقت کرد. معمولا شرکتهای مجاز کار خود را تضمینی انجام می دهند و هزینه منصفانه ای به عنوان دست مزد طلب می کنند و مشتری را از کار خود راضی می کنند. امروزه تخلیه چاه با استفاده از ابزارهای مخصوص انجام می شود که این موضوع باعث آسان شرن کار تخلیه چاه شده است به طوری که روزبه روز بر تعداد شرکتهای تخلیه چاه افزوده می شود.

ما را در تلگرام دنبال کنید. آدرس کانال ما pipe_well_com@ می باشد. کانال تلگرام ما در مرجع کانال های تلگرام - گرام یاب مشاهده کنید.