تخلیه چاه های کهنه و قدیمی

تخلیه چاه های کهنه و قدیمی

امروزه تخلیه چاه فاضلاب رونق فراوانی یافته و شرکتهای تخلیه چاه بسیاری وجود دارند که به این کار مشغول هستند. در این میان تخلیه چاه های کهنه و قدیمی کار مشکلی است که هر کسی آن را انجام نمی دهد. این شرکتها با استفاده از انواع تجهیزات و نیروها اقدام به تخلهی چاه می کنند. برخی از شرکتها با استفاده از تجهیزات قدیمی و برخی دیگر از تجهیزات و وسایل جدید استفاده می کنند. همچنین برخی از شرکتها تخلیه چاه های قدیمی را می پذیرند و برخی دیگر حاضر به تخلیه چاه های کهنه نیستند. شرکت مجریان امین این افتخار ر ا دارد که با استفاده از نیروهای متخصص و ماهر و با استفاده از تجهیزات جدید و مخصوص تخلیه چاه کار خود را انجام می دهد. ما با استفاده از بهترین تجهیزات تخلیه چاه و با استفاده از تانکرهای مکنده تخلیه چاه های کهنه و قدیمی را انجام می دهیم. تخصص و تجربه فراوان نیروهای ما باعث انجام این کار می شود. ما با تخصص و مهارت فراوان به راحتی چاههای قدیمی و کهنه را تخلیه می کنیم و در صورت لزوم آنها را ترمیم خواهیم کرد. 

برخی از خدمات شرکت عبارتند از: نصب توالت و تعمیرات آن، تعمیرات توالت فرنگی، تعویض و نصب کاسه توالت، تبدیل توالت فرنگی به ایرانی، تخلیه و پاکسازی چاه، تعمیرات چاه کهنه و چاه آسیب دیده، لایروبی و کف تراشی چاه، جلوگیری از ریزش چاه، تاسیسات ساختمان و تعمیر آن، تخلیه چاه مکانیزه.

 

پمپهای مخصوص تخلیه چاه

ما برای تخلیه چاه از انواع پمپهای مخصوص تخلیه چاه استفاده می کنیم. پمپ مکنده، پمپ ساکشن، پمپ کف کش و پمپ لجن کش از جمله پمپهای مناسب برای تخلیه چاه می باشند. شرکت مجریان امین یکی از شرکتهای تخلیه چاه تهران می باشد که با استفاده از بهترین نیروهای تخلیه چاه تهران و همچنین استفاده از پمپهای مخصوص تخلیه چاه در حال فعالیت و خدمت رسانی به همشهریان تهرانی می باشد. ما تخلیه چاه تمام مناطق تهران را انجام می دهیم. تخلیه چاه فوری، تخلیه چاه شبانه روزی، تخلیه چاه صادقیه، تخلیه چاه ونک، تخلیه چاه پاسداران، تخلیه چاه پیروزی از جمله مناطق تحت پوشش شرکت می باشد. ما با استفاده از تانکرهای قدرتمند مکنده فاضلاب به راحتی فاضلاب درون چاه را تخلیه می کنیم. شرکت مجریان امین ارائه دهنده خدمات متنوع و تخصصی چاه و فاضلاب می باشد که به صورت حرفه ای و کاملا ماهرانه در تهران فعالیت می کند. سرویس کاران شرکت آماده حل مشکلات تاسیسات و فاضلاب می باشند.

 

چاههای کهنه و قدیمی

تخلیه چاههای کهنه و قدیمی خطرات زیادی دارد. به خاطر سست بودن دیواره و دهانه چاه کهنه و امکان ریزش دیواره، تخلیه این نوع چاهها رونق کمتری دارد. شرکت مجریان امین با تخصص فراوان و مهارت زیاد به راحتی چاههای کهنه و قدیمی را تخلیه کرده و ترمیم می کند. نیروهای متخصص ما فاضلاب چاه را تخلیه کرده و دیوارههای آن را ترمیم می کنند. ما با استفاده از بهترین نیروها به همشهریان خدمت رسانی می کنیم. به راحتی با یک تماس می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. نیروهای ما با یک تماس در محل حاضر می شوند. ما خدمات مختلفی داریم. خدمات متنوع شرکت رضایت مشتریان را به همراه دارد. تخلیه چاه ریزشی، ترمیم و تعمیر چاههای کهنه و قدیمی، حفر چاه فاضلاب، نصب و پاکسازی سپتیک و منهول فاضلاب، تعمیر چاههای ریزشی و کهنه، جلوگیری از ریزش چاه، نصب شبکه فاضلاب و اتصال فاضلاب ساختمان به آن از جمله خدمات شرکت می باشد.