تعویض کاسه توالت و علت آن

تعویض کاسه توالت و علت آن

بسیاری از شرکتهای تخلیه چاه اقدام به تعویض کاسه توالت می نمایند. همچنین برخی توالت ایرانی را به توالت فرنگی تبدیل می کنند. این اقدامات ممکن است بسیار آسان به نظر برسد اما نیازمند تخصص است. شرکتهای تخلیه چاه به راحتی کاسه توالت را تعویض کرده و سنگ توالت جدید نصب می کنند.

در بسیاری از خانه های ما ایرانی ها از توالت ایرانی استفاده می شود. کاسه توالت ایرانی برخلاف توالت فرنگی، توکار است. یعنی هنگام ساخت ساختمان باید کار گذاشته شود. بعد از آن هم کاسه توالت و سنگ توالت ایرانی قابل جابجایی نیست. در این صورت برای تعویض کاسه توالت باید اطراف آن را تخریب کرده و سنگ توالت جدید نصب کرد. اگرچه این کار مشکلاتی را به همراه دارد اما این کار انجام می شود. به برکت شرکتهای تخلیه چاه این کار به آسانی قابل انجام است. شرکتهای تخلیه چاه به راحتی اقدام به تعویض سنگ توالت می کنند.

 

علت تعویض کاسه توالت

بعد از سالها کارکرد توالت و استفاده مداوم از آن، کاسه توالت از بین می رود. ممکن است دچار شکستگی شده باشد یا آب در آن نفوذ کرده باشد و یا به هر دلیلی ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. در این صورت باید سنگ توالت کهنه را جدا کرده و سنگ توالت جدید قرار داد. اگر می خواهید این کار را به آسانی انجام دهید با یکی از شرکتهای خدمات فاضلاب و تخلیه چاه تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند. با کمترین خرابی و مشکل کار را انجام خواهند داد.

در برخی موارد نیز علت تعویض کاسه توالت تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی می باشد. در آن صورت هم پس از بیرون آوردن کاسه توالت و پر کردن محفظه آن اقدام به نصب توالت فرنگی می کنند. 

 

روش تعویض کاسه توالت

برای تعویض کاسه توالت ابتدا باید کاسه توالت قدیمی را بیرون آورد. برای این کار باید اطراف کاسه توالت را باز کرد تا امکان بیرون آمدن سنگ توالت وجود داشته باشد. پس از آن سنگ توالت را بیرون آورده و سنگ جدید را در مکان مورد نظر نصب کرد. در صورت عدم تمایل به نصب کاسه توالت جدید نیز می توان حفره آن را پر کرد. این مورد در صورتی اتفاق می افتد که مالک ساختمان تمایل به نصب توالت فرنگی داشته باشد و دیگر نیازی به توالت ایرانی ندارد. در این صورت هم محفظه توالت پر می شود و سنگ توالت فرنگی روی آن قرار می گیرد.

 

تخصص شرکتهای تخلیه چاه

یکی از تخصصهای شرکتهای تخلیه چاه تعویض کاسه توالت یا تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی است. شرکتهای تخلیه چاه با تخصص خود به راحتی توالت کهنه را بیرون آورده و سنگ توالت جدید را در محل نصب می کنند. حتی آنها توالت ایرانی را به توالت فرنگی تبدیل می کنند. یعنی حفره توالت ایرانی را پر کرده و روی آن توالت فرنگی قرار می دهند. در واقع این یکی از تخصص های شرکتهای تخلیه چاه است. یکی از مهمترین تخصصهای آنها. با این که تعویض کاسه توالت کاری دشوار به نظر می رسد اما شرکتهای تخلیه چاه و خدمات فاضلاب به راحتی این کار را انجام می دهند. شرکتهای تخلیه چاه به آسانی با استفاده از نیروی با تجربه و مجرب اقدام به تعویض سنگ توالت می نمایند.