درباره ما

شرکت مهندسی خدماتی مجریان امین راهبر فعال با سالها تجربه مفید در زمینه خدمات فنی مهندسی ساختمانی فعالیت میکند. خدماتی که ما به شما ارائه میدهیم عبارت است از:

تخلیه چاه

چندین سال استفاده مداوم از چاه باعث پرشدن آن شده و نیازمند تخلیه چاه میشود. اگر این چاه به موقع تخلیه نشود به مرور زمان آب، دیوارههای آن را میشوید و دیوارههای چاه ریزش میکند. همین امر باعث افزایش قطر چاه میشود به طوری که بعد از گذشت چندین سال زیر ساختمان به طور کلی خالی خواهد شد و هر لحظه امکان ریزش ساختمان وجود خواهد داشت.

در زمان حاضر ابزارهای مناسب این کار، تخلیه چاهها را آسان کرده است. اما این سهولت در تخلیه چاه دلیلی برای انجام کار توسط هر شخصی نیست و این کار فقط باید توسط افراد مجرب و متخصص با رعایت نکات ایمنی انجام شود تا احتمال وقوع حادثه را به حداقل برساند.

متخصصین ما با استفاده از تانکرهای حمل فاضلاب، پمپهای مکنده تخلیه چاه و ابزارهای مناسب، آماده تخلیه چاهها هستند.

لوله بازکنی

 لوله بازکنی و رفع گرفتگی لولههایتان را از ما بخواهید. گرفتگی لولهها و اتصالات درون آشپزخانهها، حمامها، سرویسهای بهداشتی، موتورخانهها همه و همه را در اسرع وقت ما برایتان رفع میکنیم. لوله بازکنی با ابزارهای مناسب این کار تخصص ماست.

ما با در دست داشتن افراد با تجربه و متخصص و همچنین ابزارهای مناسب برای لوله بازکنی، به راحتی گرفتگی لولهها را بدون بروز حادثه و تحمیل خسارت، باز خواهیم کرد.

اجرای کلیه کارهای ساختمانی

هر مشکلی در ساختمانتان دارید با ما در میان بگذارید. ما راه حلهای فراوانی برای حل مشکلات ساختمانی شما داریم. مشکلات ساختمانی نظیر پر شدن چاههای فاضلاب، گرفتگی لولههای آب و فاضلاب، ترک خوردن سقف خانهها اگر حل نشوند باعث بروز خسارتهای بیشتر و همچنین تخریب ساختمان میشوند. جهت حل این مشکلات با ما تماس بگیرید.

 

شرکت مهندسی خدماتی مجریان امین راهبر فعال در زمینه خدمات فنی مهندسی ساختمانی آماده هرگونه همکاری با مشتریان، صاحبان کارخانهها، سازمانها، ادارات، برجها و ساختمانهای آپارتمانی و ویلایی در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران را دارد.

این شرکت آمادگی عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی را دارد؛ ضمنا ما به عنوان همراهان همیشگی شما، آمادگی ارائه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری برای شما مشتریان عزیز را داریم.

پس با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۹۱۰۳۹۹۰۴

۷۷۵۶۵۰۹۰

(فقط شهر تهران)

ما شما را در مشکلاتتان بخوبی راهنمایی خواهیم کرد.

ما با قدمتی طولانی در زمینه فعالیتهای ساختمانی، تجربههای خوب و کم نظیری را همراه با دستگاهها و ماشینهای پیشرفته در اختیار شما قرار خواهیم گذاشت. خدمات متنوع ما همراه با دستگاههای پیشرفته و نیروی انسانی باتجربه، دغدغههای شما در زمینههای ساختمانی را پاسخ خواهد داد.

تخلیه چاه، لوله بازکنی، حفر چاه نو (چاههای جذبی و آبی)، لایروبی چاه و کف تراشی، لوله کشی (کلی و جزئی)، اجرای کلیه کارهای ساختمانی، تخریب و خاکبرداری، فروش و نصب ایزوگام و قیرگونی و لوله گذاری شبکههای فاضلاب از جمله خدمات متنوع ماست.