لوله گذاری شبکه های فاضلاب

لوله گذاری شبکه های فاضلاب

در گذشته و حتی در زمان حال چاه های فاضلاب جزء نیاز های اصلی هر ساختمان برای دفع آب و فاضلاب بوده و است. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی روش های ساده تر و مناسب تری برای دفع فاضلاب به وجود آمد که یکی از آن روش ها شبکه سراسری فاضلاب است. در مکان هایی که زیرساخت و امکانات مورد نیاز شبکه فاضلاب وجود داشته باشد امکان استفاده از شبکه فاضلاب نیز وجود خواهد داشت. شبکه فاضلاب جایگزین بسیار مناسبی برای چاه فاضلاب (چاه جذبی) است که فواید بسیاری نیز نسبت به چاه های فاضلاب دارد. فواید شبکه فاضلاب نسبت به چاه فاضلاب عبارت است از:

  • عدم محدودیت حجم آب و فاضلاب
  • عدم نیاز به تخلیه، لایروبی، کف تراشی و لجن کشی
  • بازیافت آب و فاضلاب
  • بی خطر و مطمئن

و فواید بسیار زیادی که نسبت به چاه های فاضلاب دارد باعث افزایش روز افزون استفاده از شبکه فاضلاب شده است. همان طور که گفته شد اگر زیرساخت فاضلاب و شبکه آن در اطراف ساختمان شما وجود داشته باشد این امکان برای شما وجود دارد که با اتصال ساختمان به شبکه فاضلاب از این زیرساخت استفاده کنید.

حال سوال اینجاست که چطور باید به شبکه فاضلاب متصل شد؟

برای اتصال به شبکه فاضلاب باید تمام خروجی های فاضلاب ساختمان را که به چاه های فاضلاب متصل بوده را پیدا کرد و آنها را به شبکه وصل نمود. برای انجام این کار باید فردی با تجربه مکان چاه های ساختمان را پیدا کرده و با حفر قسمت های لازم از ساختمان امکان اتصال شبکه فاضلاب به خروجی های فاضلاب ساختمان را فراهم کند.

نیروهای متخصص و باتجربه ما در شرکت مجریان امین همراه با ابزارها و ماشین آلات پیشرفته و بروز این کار را به راحتی انجام میدهند. متخصصین ما آماده اجرای عملیات لوله گذاری شبکه فاضلاب خانگی، داخل ساختمان ها و مجتمع های مسکونی می باشند. ما با بازدید و مشاوره رایگان در امور مختلف ساختمانی، مشکلات شما را حل خواهیم کرد.

خدمات متنوع ما در شرکت مجریان امین علاوه بر لوله گذاری، تخلیه چاه فاضلاب، لوله بازکنی، لایروبی و کف تراشی، حفر چاه نو، لوله کشی، تخریب و خاکبرداری و... می باشد.

ما در زمینه های مختلف ساختمانی آماده هرگونه همکاری با شما هستیم.