شرکت های غیرمجاز تخلیه چاه

شرکت های غیرمجاز تخلیه چاه

با رشد روزافزون جمعیت و گسترش شهرها، مصرف آب و در نتیجه آن، تولید فاضلاب افزایش یافته است. با افزایش فاضلاب تولیدی باید مکانی برای دفع آن وجود داشته باشد. اگرچه امروزه روش‎های نوینی برای دفع فاضلاب مانند شبکه فاضلاب وجود دارد اما در مکان‎هایی هنوز هم از چاه فاضلاب استفاده می‎کنند که در نتیجه آن نیاز به تخلیه چاه وجود دارد. چاه‎های فاضلاب پس از مدتی باید تخلیه شوند.

 

شرکت‎های تخلیه چاه بسیاری وجود دارند که با نام‎ و عناوین مختلف در زمینه تخلیه چاه فعالیت دارند. نام‎هایی همچون «شرکت تخلیه چاه»، «تخلیه چاه فوری»، «تخلیه چاه مطمئن»، «تخلیه چاه ارزان»، «لوله بازکنی و تخلیه چاه»، «حمل فاضلاب تخلیه چاه»، «متخصص تخلیه چاه»، «تخلیه چاه با قیمت استثنایی»، «تخلیه چاه بدون دردسر»، «تخلیه چاه پایتخت»، «تخلیه چاه تهران»، «تخلیه چاه حرفه‎ای»، «تخلیه چاه بدون خرابی»، «تخلیه چاه»، «تخلیه چاه فاضلاب»، «تخلیه چاه خانگی»، «تخلیه چاه و لوله بازکنی». عناوین و نام‎هایی که همراه برچسب‎های تخلیه چاه به درب منازل و روی دیوارها چسبیده است. خیلی از این عناوین کذب بوده و کسی از صحت آن اطلاع ندارد.

 

 این شرکت‎های تخلیه چاه که از عناوین فریب‎دهنده استفاده می‎کنند و قصد جذب مشتری را دارند. مشتریها از همه جا بی‎خبر فریب این شرکت‎ها را می‎خورند و برای تخلیه چاه با این شرکت‎ها تماس می‎گیرند.

 

اما از کجا باید بفهمیم شرکت تخلیه چاه مجاز است یا غیرمجاز؟

شرکت تخلیه چاه مانند بقیه شرکت‎ها دارای اتحادیه است. اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه که شرکت‎های لوله بازکنی و تخلیه چاه زیر نظر این اتحادیه هستند. هر شرکت تخلیه چاه که زیر نظر اتحادیه مربوطه باشد و طبق قوانین و مقررات این اتحادیه عمل کند، شرکت تخلیه چاه مجاز است و اگر غیر این باشد، شرکت تخلیه چاه مورد نظر غیرمجاز است.

اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه با تعیین یکسری قوانین و مقررات بر فعالیت شرکت‎های تخلیه چاه نظارت میکند. برخی از این قوانین و مقررات به شرح زیر است.

 

هزینه لوله بازکنی و تخلیه چاه

اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه با قرار دادن قیمت پایه برای عملیات لوله بازکنی و تخلیه چاه و یا هر عملیات مرتبط دیگر از کلاهبرداری و گرانفروشی شرکت‎های تخلیه چاه جلوگیری کرده است. افرادی که می‎خواهند اقدام به تخلیه چاه کنند باید با تماس با اتحادثه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه قیمت عملیات مربوطه را جویا شوند و از پرداخت هزینه اضافی به شرکت تخلیه چاه خودداری کنند.

 

وظایف شرکت‎های لوله بازکنی و تخلیه چاه

هر شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه وظایفی در قبال مشتری دارد. با آگاهی از این وظایف می‎توان از فریب شرکت‎های تخلیه چاه در امان بود. اتحادثه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه این وظایف را به خوبی برای شما توضیح می‎دهد.

 

رعایت نکات ایمنی لوله بازکنی و تخلیه چاه

هر شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه موظف است نکات ایمنی لوله بازکنی و تخلیه چاه را رعایت کند. این موضوع هیچ ارتباطی به اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه ندارد. اگر این نکات رعایت نشود ممکن است جان عوامل تخلیه چاه و حتی مالک و ساکنین ساختمان به خطر بی‎افتد.

 

رعایت نکات فنی لوله بازکنی و تخلیه چاه

نکات فنی لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله ضروریات کار لوله بازکنی و تخلیه چاه است. کار لوله بازکنی و تخلیه چاه در صورتی به درستی انجام خواهد شد که این نکات فنی (نکات فنی لوله بازکنی و تخلیه چاه) رعایت شده باشد. اگر شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی این نکات را رعایت نکند غیرمجاز است.

 

رعایت نکات بهداشتی لوله بازکنی و تخلیه چاه

به علت این که لوله بازکنی و تخلیه چاه با فاضلاب سروکار دارد لازم است نکات بهداشتی تخلیه چاه و لوله بازکنی رعایت شود. عدم رعایت نکات تخلیه چاه باعث شیوع بیماری و مشکلات بهداشتی می‎شود.

 

استفاده از ابزار مناسب تخلیه چاه

برای انجام صحیح تخلیه چاه باید از ابزار و وسایل مناسب تخلیه چاه استفاده کرد. ابزار و وسایل مناسب در تخلیه چاه می‎تواند باعث انجام سریع و درست کار شود.

 

سامانه شکایات لوله بازکنی و تخلیه چاه

اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه با ایجاد سامانه شکایات لوله بازکنی و تخلیه چاه به شکایات شاکیان رسیدگی می‎کند. اگر شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه موارد فوق را رعایت نکرد می‎توانید این موضوع را به اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه اطلاع دهید.

 

توجه داشته باشید که برای انجام لوله بازکنی، تخلیه چاه و یا هر عملیات دیگری که مربوط به شرکت‎های لوله بازکنی و تخلیه چاه است، با شرکتی تماس بگیرید که مجاز باشد. در غیر اینصورت امکان بروز هر حادثه‎ای وجود خواهد داشت.